Máte chvíli čas? Zachraňte život.

DARUJTE TADY A TEĎ.

Ať už darujete jednorázový dar nebo budete spolu s námi pomáhat každý měsíc, sehráváte neocenitelnou roli v pomoci každému dítěti k přístupu ke kvalitní zdravotní péči.

PROČ POMÁHAT S MAGNA?

Pokud se rozhodnete darovat, připojíte se k nám a pomůžete dítěti naplno využít jeho potenciál. Dbáme na to, aby děti a jejich rodiny měli přístup ke kvalitní zdravotní péči, byly v bezpečí a zdravé. Léčíme je, aby se mohli učit, růst a byli tím, kým chtějí být.

Pokud se rozhodnete pomáhat pravidelně, výška Vašeho měsíčního daru může být kdykoli změněna nebo pozastavena. Nezáleží na výši daru, Vaše pravidelná podpora má pro léčbu dětí v MAGNA nemocnicích nenahraditelný význam. Díky vám dokážeme reagovat na jakoukoliv nouzovou situaci nebo krizi a předejít tak rozsáhlým následkům.

Naši zdravotníci se v terénu často setkávají s neočekávanými situacemi. Když během výjezdu mobilní kliniky objeví děti trpící vážnou podvýživou, potřebují okamžitě jednat! Díky MAGNA zachráncům jako jste vy, můžeme rychle reagovat a poslat do MAGNA nemocnic zásoby, které naši zdravotníci potřebují pro okamžitou léčbu a záchranu dětských životů. Často takto zabráníme šíření epidemie, která může dětem a jejich rodinám způsobit ještě mnohem větší utrpení.

ZÁSAH DÁRCŮ V ROCE 2018

V roce 2018 MAGNA léčila děti na 3 kontinentech díky pomoci příznivců, jako jste Vy.

  • 202 000 ambulantních konzultací
  • 5 725 těžce podvyživených dětí v programech výživy
  • 2 570 asistovaných porodů (včetně císařských řezů)
  • 1 034 hospitalizovaných pediatrických pacientů
  • 1 750 dětí léčených v HIV/AIDS programech

JAK VAŠE POMOC FUNGUJE?

Je to jednoduché. Každý měsíc se příspěvek z vaší kreditní karty nebo z bankovního účtu připíše na MAGNA účet. Následně MAGNA použije Váš příspěvek v jedné ze svých nemocnic v Africe, Asii či na Středním východě, která to aktuálně nejvíce potřebuje. Při registraci a prvním dare získáte přístup na svůj osobní profil v uživatelské zóně Moje Magna, kde máte přesný přehled o všech svých darech.

Zároveň vám na vaši e-mailovou adresu pravidelně každý měsíc zašleme náš newsletter "Aktuálně z terénu", který je plný fotografií a příběhů z našich nemocnic po celém světě, které i díky vám poskytují dětem a jejich rodinám život zachraňující léčbu. Každý měsíc víte, kde, komu a jak pomáháte.

JINÉ FORMY POMOCI

POMÁHEJTE PŘES SMS
Přispějte jednorázově nebo pravidelně zasláním SMS z jakéhokoliv českého mobilního čísla.

NÁKUP LÉKŮ A MATERIÁLU
Nakupujte smysluplné dary, které zachrání životy.

POMOC VKLADEM NA ÚČET
Chcete-li nám dar zaslat přímo na bankovní účet, máte možnost.

REAGUJEME NA PANDEMII KORONAVIRU

Naše týmy nyní reagují na pandemii koronaviru na Slovensku a v mnoha dalších zemích. Každá koruna - dokonce každý halíř - má nyní význam. Vaše velkorysá měsíční podpora je pro náš boj s koronavirem klíčová - pomohla nám okamžitě reagovat a poskytuje dlouhodobou podporu na pomoc zranitelným lidem. Přečtěte si více. Tady a teď.

Vaše dary platí každý rok tisíce konzultací, ošetření a očkování.

Jak jsou vaše dary využity
100%
Vašeho daru pomáhá

Náš web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Rozumím