Firemní spolupráce

Udržitelnost našich projektů, které pracovníci MAGNA dokázali realizovat, by nebyla možná bez spolupráce s firmami a nadacemi. Jsme závislí na našich podporovatelích a jejich finanční pomoci.

Přímá podpora projektů

Projekty na záchranu dětských životů v terénu můžete podpořit libovolnou částkou. Můžete si také vybrat konkrétní zemi i lokalitu, ve které působí naše zdravotní týmy. 

Materiální pomoc a podpora služeb

Jakákoli forma podpory je pro nás důležitá. Máte proto možnost podpořit nás i dalšími způsoby než finančně – materiální pomocí nebo poskytnutím vašich služeb. 

Společný projekt v terénu

Staňte se MAGNA partnerem a realizujte společně s námi projekt v místě a zemi dle vašeho výběru, kde MAGNA působí. Dlouhodobě poskytujeme dětem v nouzi přístup k léčbě.

Máte zájem spolupracovat?
Kontaktujte nás >>

 

KAMBODŽA. Takmau. 2009. MAGNA HIV/AIDS centrum. ©Martin Bandžák/MAGNA

Partnerství s MAGNA

Partnerství s organizací MAGNA je založené na společných hodnotách a úctě k lidskému životu. S pokorou si uvědomujeme, jaké štěstí nás staví do role pomáhajících. V MAGNA velmi rádi spolupracujeme se společnostmi, které vyznávají humánní, užitečnou a efektivní cestu realizace svých filantropických aktivit.

Filantropie, stejně jako společenská odpovědnost firem, dlouhodobě propojuje komerční svět a svět lidí, kteří potřebují pomoc. CSR (Corporate Social Responsibility) bude silnou stránkou a viditelnou hodnotou vaší firmy.

Kontaktujte nás

Firemní spolupráce

Buďme partneři

Přímá podpora projektů

finance, materiál, služby

Můžete nás podpořit libovolnou částkou a svůj dar zaslat prostřednictvím online platební brány nebo jej poslat na náš účet v Raiffeissen bank CZ47 5500 0000 0076 8506 9001. Pro dary v hodnotě nad 10 000 Kč rádi vystavíme darovací certifikát se jménem a logem vaší společnosti.

Marketingová spolupráce

firemní akce, dárcovská výzva

Pořádáte benefiční akce, koncerty, výstavy nebo chcete svůj firemní večírek zaměřit na pomoc dětem v nouzi? Jednou z častých metod firemní podpory jsou také zaměstnanecké sbírky, které firma posléze sama zdvojnásobí. Podělte se s námi o svůj nápad, jak byste nás chtěli podpořit.

Strategické partnerství

Dlouhodobá pomoc

Zaměřujeme se na budování dlouhodobých partnerství, kreativně propojujeme náš svět s tím vaším a společně pomáháme nemocným dětem. Strategické partnerství je silné právě v tom, že společně vidíme výsledky našich aktivit a jsme schopni pomoci v místech, kde je momentálně potřeba.

Příběhy

Novinky, fotky a video z terénu

21.4.2020 | Zprávy

Šéfka organizace Magna: Afrika čelí epidemiím. My jsme uvěřili, že nás se to netýká

17.4.2020 | Zprávy

MAGNA pomáhá doma, protože i tady jí je teď třeba

24.3.2020 | Zprávy

COVID 19: Situační zpráva v souvislosti se šířením koronaviru a COVID-19 na misích MAGNA

22.3.2020 | Zprávy

V boji s koronavirem nám mohly pomoci příklady z Afriky. Je chrání nezájem.

KONGO. Kinshasa. 2009. ©Martin Bandžák/MAGNA

Vaše dary platí každý rok tisíce konzultací, ošetření a očkování.

Jak jsou vaše dary využity
100%
Vašeho daru pomáhá

Náš web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Rozumím