Kde pomáháme

Jsme tam, kde je nás nejvíc potřeba. V terénu máme víc než 500 lidí, kteří zachraňují dětské životy v místech největších humanitárních katastrof, jako je Kongo nebo Jižní Súdán. Zjistěte více o naší práci v zemích, v nichž působíme.

Vyberte zemi:

Filipíny

MAGNA ukončila všechny své aktivity na pomoc obětem tajfunu Haiyan na Filipínách v roce 2015.

Na Filipínách jsme naše programy provozovali v letech 2013-2014 ve východní a severní části ostrova Leyte (Kananga, Palo, Tacloban, Palompon, Merida) a severní části ostrova Cebu (Daan Bantayan, San Remegio, Malapascua, Medelin) v reakci na přírodní katastrofu.

Náš zásah v roce 2014

  • 91 pracovníků v terénu
  • 82 834 lidí podstoupilo poskytnutí první psychologické pomoci
  • 2 postavená zdravotnická zařízení primární pomoci

Hlavní aktivity:

Obnova zdravotní infrastruktury

MAGNA se na Filipínách věnovala obnově přístupu ke zdravotní péči pro zasaženou populaci. Obnovili jsme dvě zdravotnická zařízení v San Isidro a Cabarasan Daku v Palo-Tacloban, která byla zničena tajfunem Haiyan.

Psychosociální pomoc

Zřídili jsme bezpečná místa, kde byla přeživším poskytována psychosociální podpora léčby traumatu. Duševní a psychosociální péči jsme poskytli více než 3 367 lidem v nouzi. Pracovali jsme se 736 dětmi různého věku. Psychosociální podporu jsme však poskytli nejen dětem a jejich rodinám, ale i 150 učitelům a dalším pracovníkům.

Distribuce humanitární pomoci

Třetí den po katastrofě jsme lidem distribuovali balíčky s potravinami a základní potřeby jako přikrývky, hygienické balíčky a materiál pro stavbu nouzových příbytků. Okamžitou humanitární pomocí jsme zasáhli 14 767 lidí.

Chci pomoci

Vaše dary platí každý rok tisíce konzultací, ošetření a očkování.

Jak jsou vaše dary využity
100%
Vašeho daru pomáhá

Náš web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Rozumím