Kde pomáháme

Jsme tam, kde je nás nejvíc potřeba. V terénu máme víc než 500 lidí, kteří zachraňují dětské životy v místech největších humanitárních katastrof, jako je Kongo nebo Jižní Súdán. Zjistěte více o naší práci v zemích, v nichž působíme.

Vyberte zemi:

Kambodža

V Kambodži provozujeme naše programy ve čtyřech provinciích (Phnom Penh, Kandal, Kampong Chhnang, Battambang) a reagujeme na nákazu HIV/AIDS, sexuální násilí, podvýživu a snažíme se zlepšit zdraví matek.

Náš zásah v roce 2017

  • 22 786 ambulantních individuálních konzultací HIV pacientům
  • 3 404 dětských pacientů monitorovaných na HIV antiretrovirové léčby
  • 8 897 dětí změřených na podvýživu
  • 590 vážně podvyživených dětí přijatých do programů výživy 
  • 10 podpořených nemocnic a zdravotnických zařízení

Hlavní aktivity:

HIV/AIDS

Podporujeme národní program v boji proti HIV/AIDS, který provozují zdravotnické orgány země. Naše týmy pracují na zlepšování přístupu k diagnostice a léčbě a motivaci pacientů k léčbě. Důležitou součástí našich projektů je šíření osvěty prostřednictvím komunitních aktivit.

Podvýživa

Děti trpící komplikacemi spojenými s vážnou akutní podvýživou vyžadují rychlou reakci vysoce specializovaného lékaře. Léčba zahrnuje terapeutické mléko podávané nasogastrickou sondou, antibiotika, odčervení, kontrolu očkování a screening na malárii. Jakmile se pacient dostatečně zotaví, může pokračovat v programu ambulantně s týdenními návštěvami lékaře, které jsou spojené také s monitorováním váhy a celkového zdravotního stavu.

Report aktivit 2018

Vaše dary platí každý rok tisíce konzultací, ošetření a očkování.

Jak jsou vaše dary využity
100%
Vašeho daru pomáhá

Náš web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Rozumím